Заклад дошкільної освіти
(ясла - садок)
комбінованого типу №162 "Ведмедик"
 Запорізької міської ради 
 
Шановні батьки! З 1 вересня 2022 року освітній процес у закладі дошкільної освіти здійснюється у дистанційному режимі. Заняття проводяться в онлайн-режимі на платформі ZOOM (посилання розміщуються у батьківських Viber-групах), на сайті ЗДО «Дистанційна освіта»,

ВІТАЄМО ВАС ЛЮБІ ХЛОПЧИКИ,  ДІВЧАТКА ТА ШАНОВНІ БАТЬКИ! 

МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС НА СТОРІНЦІ СТВОРЕНІЙ

ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ З ДІТЬМИ ДИСТАНЦІЙНОЇ РОБОТИ!

 Для всебічного розвитку наших вихованців та повного охоплення освітнім процесом на період воєнного стану,  до вашої уваги створена сторінка дистанційної освіти закладу. На ній ми пропонуємо Вам розвиваючі завдання та освітні платформи для цікавого та корисного проводження часу з дітьми вдома.

Педагоги закладу дбають про повноцінний розвиток дошкільнят — добирають, створюють та надсилають вам освітній матеріал для розвитку дітей, а також руханки, аудіо-книги, пальчикову та зорову гімнастику, відповідно до вікової категорії. 

 

Всі вікові групи проводять синхронні (онлайн) заняття використовуючи програми для проведення відеоконференцій Zооm.

В асинхронному режимі (запис відео) проводяться інші види освітньої діяльності з використанням онлайн-платформ: Google Classroom, YouTube.

Робота з батьками проводиться через Viber, Telegram, Google Classroom (вікові групи), YouTube — канал ЗДО, YouTube — канали педагогів, групу ЗДО у Facebook.

Проведення моніторингу з дітьми Google Forms.

Проведення анкетування педагогів/батьків — Google Forms.

ЩОБ ПЕРЕГЛЯНУТИ МАТЕРІАЛИ, ЯКІ ПРОПОНУЮТЬ

ПЕДАГОГИ НАШОГО ЗАКЛАДУ,

ПЕРЕХОДЬТЕ ЗА ПОСИЛАННЯМИ ВКАЗАНИМИ НИЖЧЕ