Заклад дошкільної освіти
(ясла - садок)
комбінованого типу №162 "Ведмедик"
 Запорізької міської ради 
Запорізької області
Шановні батьки! Звертаємо вашу увагу, що отримати консультацію щодо дій з заявами ви можете за телефоном 226-24-09 по вівторках з 14.00-16.00. та по четвергах з 9.00.до 12.00.

Головна ⇒ Наші групи ⇒ Група "Світлячки"

Ми маленьки "Світлячки"
 Любим гратись залюбки, 
 Весело співаємо, 
бігаєм, стрибаємо, 
Творим, дбаєм, пізнаєм 
Та розумними ростем. 
І своє маленьке «Я» 
Розвиваємо щодня.


В нашій групі 25 яскравих "світлячків", яким ми щодня даруємо: посмішку, теплоту та радість.

Наша група називається «Світлячок». А назвали ми її так тому, що ми асоціюємо наших дітей зі світлячками, вогниками, від яких йде світло посмішок, енергія, заряд і бадьорість.

Жив на світі веселий жучок
                        Звали друзі його Світлячок.                        
Звеселяв Світлячок всіх підряд,
А тепер звеселяє малят.
Щоб малятам гарненько жилося
Групу нашу "Світлячок" назвать довелося.
Всі тут чемні, гарненькі, веселі
Живемо в нашій світлій оселі

Кожного ранку найбільше скупчення найяскравіших «світлячків» спостерігається в старшій групі нашого дитячого садка. Це група "Світлячок". Чому ж так відбувається? Вони просто знають, що саме тут їх чекає черговий захоплюючий і повний подій дня. Мами і тата можуть спокійно вирушати на роботу, адже їх улюблені дітки залишаються в руках дбайливих і уважних вихователів:

Голубенко Олена Миколаївна, освіта вища, стаж роботи 12 років.

Завгородня Людмила Вікторівна, освіта неповна вища, стаж роботи 24 роки.

Помічник вихователя:  Улашкіна Ірина Дмитрівна.

                                                                                             

Діти дуже подружилися і з задоволенням разом грають в цікаві та пізнавальні ігри. Навіть казки розігрують. Із задоволенням переодягаючись в костюми, малюки перевтілюються в казкових героїв. А кому роль не дісталася, ну що ж, який же спектакль без вдячних глядачів!
На прогулянках  діти пізнають навколишній світ: явища природи, пори року, звички тварин.
На заняттях малюки із задоволенням розповідають про свою сім'ю, як кого звати, хто і чим займається… Вони вчаться відкрито виступати перед слухачами і терпляче й уважно слухати однолітків. Діти звикають спілкуватися в колективі, знаходити спільну мову з дітьми різних характерів, не боятися відстояти свою думку і в той же час не образити іншого, бути доброзичливими та чуйними.
«Світлячки» із задоволенням приходять в свою групу, приносять улюблені іграшки та книжки. Вони знають, що тут їх чекають турбота, доброта і увага.

Ми раді вітати Вас на нашій сторінці. Вона адресована турботливим і люблячим батькам вихованців групи «Світлячки», а також всім бажаючим ближче познайомитися. Тут ви можете знайти інформацію про проведені заходи, дізнатися, чим живе ваша дитина в дитячому садку. Вважаємо, що діти повинні рости здоровими і активними, бадьорими, розумними і комунікативними, артистичними, веселими і жартівливими. Тому ми працюємо в тісному контакті один з одним, активно взаємодіємо з батьками і створюємо всі необхідні умови для всебічного, гармонійного розвитку наших вихованців.

Закони світлячків

 • У знаннях-сила, в знаннях-радість, вантаж науки нам не в тягар!
 • Ми від діла не біжимо, тільки крикни-прибіжимо!
 • До дорослих ставимося ми з повагою, а до людей похилого віку – з глибокою пошаною.
 • Мамі допоможемо любою роботою, до молодшої сестрички іль братові – з турботою!
 • З Її Величністю природою ми звертаємося на «ви", а це значить охороняємо ліси, тварин і ставки!
 • Щоб чесним, добрим стати, слово дане тримати, самому йти по життю і служити рідній Вітчизні, світлячками треба бути, і завжди скрізь світити!
 • Ми лукавити не вміємо, брехати не сміємо.
 • Битися-це просто дурниця, забіякам сором, ганьба!

               

            Портфоліо групи

ВІК ДІТЕЙ: 6-й рік життя.
НАШЕ КРЕДО: Картинки по запросу анимация для детей светлячок

           Відкрити душу і засіяти добром,
                 І серце щедрістю зігріти,
                 Щоб жито проростаючи стеблом,
                 Піднялось колосом налитим.
                 Великі та багаті ті жнива,
                 Немає бур’янів і пустоцвітів,
           І можна з гордістю промовити слова,
                 Що недаремно ми живем на світі

Девіз: Нести у світ любов через серця дитячі!

Гімн групи :

Наш рідний садочок – дитинства країна,
Багато у ньому зросло поколінь,
І як світлячок в ньому кожна дитина,
Засяє яскраво між знань та умінь,
Нащ Світлячок группа неповторна,
Світлячок – це казковий дім,
За нього всі в душі му дуже горді,
Бо хороше у ньому нам усім,
Наш рідний садочок- велика родина,
Бо в дружбі живуть тут дорослі й малі.
І кожна дитина- маленька Людина,
І тут її перші стежинки в житті!


Пріорететні завдання:

 • Продовжувати працювати на виконання  завдань Базового компонента дошкільної освіти – Державного стандарту дошкільної освіти  шляхом підвищення  професійної  компетентності педагогів.
 • Забезпечувати  непереривність  освіти, координації діяльності дошкільних навчальних закладів та початкової школи через реалізацію принципу  наступності .
 • Розв’язувати проблему  емоційно-психічного здоров’я у системі взаємодії дорослих і дітей, дбати про збереження феномена дитячої субкультури в сучасному соціумі.
 • Сприяти зміцненню здоров’я дитини, залучаючи її до адекватних видів діяльності, ефективно моделюючи різні типи розвивально-виховного середовища.

 

Пам’ятка  батькам  першокласника

 • Підтримайте в дитині його прагнення стати школярем. Ваша щира зацікавленість в його шкільних справах і турботах, серйозне відношення до його перших досягнень і можливих труднощів допоможуть першокласникові підтвердити значущість його нового положення і діяльності.
 • Обговоріть з дитиною ті правила і норми, з якими він зустрівся в школі. Поясніть їх необхідність і доцільність.Ваш малюк прийшов у школу, щоб вчитися. Коли людина вчиться, у нього може щось не відразу виходити, це природно. Дитина має право на помилку.
 • Складіть разом з першокласником розпорядок дня, стежте за його дотриманням.
 • Не пропускайте труднощів, які можуть виникнути у дитини на початковому етапі навчання в школі. Якщо у першокласника, наприклад, є логопедичні проблеми, постарайтеся впоратися з ними на першому році навчання.
 • Підтримайте першокласника в його бажанні добитися успіху. У кожній роботі обов’язково знайдіть, за що можна було б його похвалити. Пам’ятайте, що похвала та емоційна підтримка («Молодець!», «Ти так добре впорався!») здатні помітно підвищити інтелектуальні досягнення.
 • Якщо вас щось турбує в поведінці дитини, його учбових справах, не соромтеся звертатися за порадою і консультацією до вчителя або шкільного психолога.
 • Зі вступом до школи в житті вашого малюка з’явилася людина авторитетніша, ніж ви. Це вчитель. Поважайте думку першокласника про свого педагога.
 • Навчання — це нелегка і відповідальна праця. Вступ до школи істотно міняє життя дитини, але не повинно позбавляти її різноманіття, радості, гри. У першокласника повинно залишатися досить часу для ігрових занять.

   

Десять заповідей для батьків майбутніх першокласників

 • Починайте «забувати» про те, що ваша дитина маленька. Давайте їй посильну роботу вдома, визначте коло її обов’язків. Зробіть це м’яко: «Який ти в нас уже великий, ми навіть можемо довірити тобі помити посуд».
 • Визначте загальні інтереси. Це можуть бути як пізнавальні інтереси (улюблені мультфільми, казки, ігри ), так і життєві (обговорення сімейних проблем).
 • Не ставтеся до дитини зневажливо. Не ображайте дитини в присутності сторонніх. Поважайте почуття й думки дитини.
 • Навчіть дитину ділитися своїми проблемами. Обговорюйте з нею конфліктні ситуації, що виникли з однолітками і дорослими. Щиро цікавтеся її думкою, тільки так ви зможете сформувати в неї правильну життєву позицію.
 • Постійно говоріть з дитиною. Розвиток мовлення-запорука гарного навчання. Були в театрі (цирку, кіно) – нехай розповість , що більше всього сподобалося. Слухайте уважно, ставте запитання, щоб дитина почувала, що це вам цікаво.
 • Відповідайте на кожне запитання дитини. Тільки в цьому випадку її пізнавальний інтерес ніколи не вгасне.
 • Постарайтеся хоч інколи дивитеся на світ очима вашої дитини. Бачити світ очима іншого – основа для взаєморозуміння.
 • Частіше хваліть вашу дитину. На скарги про те, що щось не виходить, відповідайте: «Вийде обов’язково, тільки потрібно ще раз спробувати». Формуйте високий рівень домагань. І самі вірте, що ваша дитина може все, потрібно тільки допомогти. Хваліть словом, усмішкою, ласкою й ніжністю.
 • Ніколи не порівнюйте свою дитину з сусідською, з її друзями, однокласниками. Порівнюйте з тим, якою вона була вчора і якою вона є сьогодні. Це допоможе вам швидше оволодіти азами батьківської мудрості.
 • Не будуйте ваші взаємини з дитиною на заборонах. Погодьтеся, що вони не завжди розумні. Завжди пояснюйте причини ваших вимог, якщо  можливо, запропонуйте альтернативу. Повага до дитини зараз – фундамент шанобливого ставлення до вас тепер і в майбутньому
 • Ніколи не кажіть, що вам ніколи виховувати свою дитину. Це все одно, що сказати: «Мені ніколи її любити».

 Наші групи