Заклад дошкільної освіти
(ясла - садок)
комбінованого типу №162 "Ведмедик"
 Запорізької міської ради 
 
Шановні батьки! З 1 вересня 2022 року освітній процес у закладі дошкільної освіти здійснюється у дистанційному режимі. Заняття проводяться в онлайн-режимі на платформі ZOOM (посилання розміщуються у батьківських Viber-групах), на сайті ЗДО «Дистанційна освіта»,

Atario

Шановні батьки! Не залишайте без нагляду у своїх домівках малолітніх дітей, що може призвести до трагічних наслідків.

Легковажне поводження дітей з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних випадків. І виною цьому – батьківський недогляд. Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків.

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, електрикою, побутовою хімією. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте: ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди, потрібно давати дітям чіткі знання та вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам’ятайте, що життя Ваших дітей залежить лише від Вас самих!

 

Інформація про уповноважених осіб з питань запобігання 
та виявлення корупції виконавчого комітету 
Запорізької міської ради
Інформація про відповідальних осіб щодо 

Природа України багата на різноманітні рослини. 
Серед них зустрічаються дуже небезпечні для здоров’я. 
Щоб вберегти себе від лиха треба знати як вони виглядають. 

Для кожного регіону притаманні свої представники отруйних рослин. Ми наведемо приклади найбільш розповсюджених на теренах України. І пам’ятайте, що красива квітка, або яскрава і цікава ягідка може виявитися небезпечною для вашого здоров’я.

Цікава та пізнавальна інформація за посиланнями нижче:
Консультація «Обережно, отруйні рослини!» та повчальна казка «Лісова мураха та дівчикв Ліза»
Перша допомога при отруєнні рослинами

Відеоконсультація для батьків: «Обережно, отруйні рослини».

БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ. НАДЗВИЧАЙНА СИТУАЦІЯ

Управління СБУ в Запорізькій області тел. 225-23-38, 764-46-58, черговий Головного управління ДСНС України у Запорізькій області тел. 101, 787-94- 68, черговий управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради тел. 787-57-10, 787-53-00

З метою попередження терористичного акту та виявлення вибухового пристрою необхідно:

— бути пильним та звертати увагу на покинуті речі (валізи, сумки, пакунки, великі дитячі іграшки) особливо коли до цих предметів прикріплені електропроводи, мобільні телефони, антени або у них прослуховується хід годинника;
звертати увагу на ділянки свіжоскопаної землі, недавно поштукатуреної або пофарбованої стіни будівлі;
— не приймати від сторонніх осіб подарунків, поштових посилань, квітів у горщиках, тощо;
— користуючись громадським транспортом, не погоджуватись на пропозиції супроводжувати речі невідомої особи (у тому числі провідників, контролерів).

При виявленні вибухового пристрою або підозрілої речі необхідно:

— не вдаючись до паніки негайно повідомити про знахідку представників міліції, охорони, аварійно-рятувальних служб або зателефонувати за номерами 101, 102;
— не курити, не користуватись запальничками, іншими джерелами відкритого вогню;
— не торкатись до підозрілої речі руками або іншими предметами;
— у жодному разі не намагатися переміщувати вибуховий пристрій (підозрілий предмет) або змінювати його положення;
— залишити місце де виявлено підозрілий предмет або відійти на безпечну відстань та при можливості вжити заходів щодо недопущення на небезпечну ділянку інших людей.

Не менш важливим фактором підтримання нормальних умов життєдіяльності у місті є недопущення проявів пропаганди, яка спрямована на порушення цілісності країни або зміну конституційного ладу насильницькими діями. З метою недопущення загострення соціально-політичної обстановки, що може бути передумовою початку активних терористичних дій, усім свідомим громадянам необхідно приділяти увагу:
— випадкам закликів до непокори владі та порушення громадського порядку;
— розповсюдження газет та листівок антисоціального, провокаційного характеру;
— появу осіб, які у даному місці викликають підозру своєю поведінкою або зовнішнім виглядом (одягнені не за погодними умовами у просторий одяг, який дозволяє приховувати зброю, вибухівку, засоби спостереження).

У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ ЗА посиланнями нижче:

              Правила поведінки населення у разі виявлення підозрілого об'єкта – Центр надання соціальних послуг "Прозорий офіс"  Дії учасників освітнього процесу в разі надзвичайних ситуацій - Офіційний портал сучасного інноваційного закладу освіти     

Тривожна валіза:що взяти з собою? Ви можете дізнатися за посиланням: https://mon.gov.ua/storage/app/media/civilniy-zahist/2022/03.02/Rekom.vmist.tryvozhnoyi.valizy.03.02.pdf

 

Сьогодні безпека дітей на дорозі — проблема першочергова не тільки для жителів великих міст. Перше, з чим стикається дитина в своєму повсякденному житті — дорога, автотранспорт і малюки не завжди усвідомлюють небезпеку своєї поведінки для себе і інших учасників руху. Завдання дорослих — навчити дитину правилам безпечної поведінки на дорозі. 

Правила дорожнього руху повинен знати кожен малюк, адже від цього залежить його життя. У легкій та ігровій формі ми допоможемо йому вивчити основні правила дорожнього руху. Тож тепер, дотримуючись правил дорожнього руху, ваш малюк буде в цілковитій безпеці на дорозі. 

Завдяки цій казочці, діти зрозуміють, чому небезпечно відкривати вікна та вивчать правила поведінки, коли залишаються самі. Мультик про старшого братика і його сестричку, змотивує Вашу дитину бути відповідальним і уважним до таких простих, але важливих правил безпеки.