Заклад дошкільної освіти
(ясла - садок)
комбінованого типу №162 "Ведмедик"
 Запорізької міської ради 
Запорізької області
Шановні батьки! Звертаємо вашу увагу, що для влаштування дитини до іншого закладу необхідно оформити нову заявку в електронному реєстрі. Отримати консультацію щодо дій з заявами ви можете за телефоном 226-24-09 по вівторках з 14.00-16.00 та по четвергах з 9.00 до 12.00

Робота медичної сестри дитячого садка

Якщо у вас виникли питання
до старшої медичної сестри закладу, вам надасть відповідь:

Гончарова Олена Вікторівна — харчування дітей; загартовування та зміцнення здоров’я; профілактика захворювань, щеплення; санітарно — гігієнічний режим.

Графік роботи: Пн — Пт з 8:00 до 17:00Діти прийшли в дитячий садочок. До кожного вихованця потрібний особливий підхід. І здоров’я маляти стоїть на першому місці не лише у батьків, але й у працівників дошкільного навчального закладу.

  • Медична сестра Гончарова Олена Вікторівна веде систематичну роботу по профілактиці захворювань в ЗДО.
  • Також контролюється, чи правильно ведеться ранковий прийом малят, дотримання режиму дня, на якому рівні знаходиться чистота в групах і на ділянках д/с, чи виконуються вимоги за технологією миття посуду і так далі.
  • Регулярно проводиться кварцування приміщень закладу, унаслідок чого повітря збагачується озоном, який так само дезінфікує приміщення. Озон має бактерицидну, фунгіцидну дію. Тобто знешкоджує всі види патогенної мікрофлори: віруси, бактерії, грибки, водорості, цисти найпростіших тощо.
  • Медичні огляди працівниками проходяться вчасно, медична сестра веде контроль за проходженням медоглядів та фіксує результати у Журнал проходження медоглядів працівниками.
  • Медична документація ведеться згідно до номенклатури справ ЗДО, всі журнали оформлені відповідно до вимог. Терміни подачі звітів та звітної документації у відповідні установи не порушуються, проводяться своєчасно та достовірно.
  • Раціональне харчування в закладі дошкільної освіти передбачає обов’язкове складання меню. Приблизне двотижневе меню складається на зимово-весняний і літньо-осінній періоди року та погоджується з територіальною установою державної санітарно-епідеміологічної служби і затверджується керівником навчального закладу.
  • Щодня в інформаційному куточку вивішується меню із зазначенням виходу страв.


Отже, основні завдання медичної сестри:

1. Постійний контроль за станом здоров’я дітей. 

2. Проведення обов’язкових медичних оглядів дітей.

3. Надання невідкладної медичної допомоги дітям у разі гострого захворювання або травми.

5. Здійснення контролю за організацією та якістю харчування, дотриманням раціонального режиму навчально-виховної діяльності, навчального навантаження.

6. Контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог та протиепідемічного режиму.

7. Проведення санітарно-просвітницької роботи серед дітей, батьків або осіб, які їх замінюють, та працівників дошкільного навчального закладу.Медична сестра рекомендує: 

         Увага, короновірус!!!!       Де і навіщо шукати вітаміни          Обережно кір!!!  

        Дитячі хвороби               ⇒Грип та його профілактика          ⇒Що таке реакція Манту?  

          

 

 Шановні батьки та гості сайту!

Пропонуємо до Вашої уваги матеріали на теми,

 що  найбільше турбують  молодих батьків: