Заклад дошкільної освіти
(ясла - садок)
комбінованого типу №162 "Ведмедик"
 Запорізької міської ради 
 
Шановні батьки! З 1 вересня 2022 року освітній процес у закладі дошкільної освіти здійснюється у дистанційному режимі. Заняття проводяться в онлайн-режимі на платформі ZOOM (посилання розміщуються у батьківських Viber-групах), на сайті ЗДО «Дистанційна освіта»,

 Головна ⇒ Наші групи ⇒ Група «Гномики» 

У  садочку,
Під ялинкою, в гайочку
Гноми граються малі,
Не казкові, а живі!

Вихованцям групи «Гномики” завжди цікаво і весело. Люблять гратись залюбки, весело співати, все навколо  пізнавати, розумними рости, коли поряд вихователі:

Федорова Владислава Василівна

Освіта: вища. 

Баранова Тетяна Олександрівна

Освіта: неповна вища, стаж роботи 30 років 

Помічник вихователя: Волкова Анжела Василівна

яка слідкує, щоб група була чиста та затишна.

 Портфоліо групи

Вік дітей: 3 — й рік життя
Наше кредо: «Працюй так, щоб дітям біля тебе було комфортно і затишно».

Девіз групи:  Ми маленькі гномики,  ми одна сім’я.
Дружні і веселі, радо носим це ім’я!

Група «Гномики» запрошує вас у світ дитинства, де кожен малюк зможе знайти собі друзів і проводити свій час в атмосфері тепла, турботи і уваги.

Наша діяльність базується на врахуванні індивідуальних здібностей дитини, розвитку вільної особистості, а також створенні умов для фізичного і духовного здоров`я малят.

Група працює за програмою «Дитина» для дітей віком від 2 до 6(7) років, що дає нам можливість не тільки чутливо реагувати на побажання вашого малюка, але і виявляти його творчі здібності, підвищений інтерес до пізнання навколишнього світу.

Пріоритетний напрям роботи групи – «Розвиток сенсорних здібностей у дітей раннього віку».
В ранньому віці дитина отримує багато різноманітних вражень від навколишнього світу, вона розрізняє кольори, форми, величини. Але далеко не всі ці властивості й далеко не завжди привертають увагу малюка.   Тож дуже важливо вчасно збагатити дітей зоровими, слуховими, дотиковими враженнями, правильно облаштувати середовище, в якому перебуває дитина.

В групі «Гномики» ми навчаємося, граємося, розвиваємо творче мислення, фантазію. Педагоги спрямовують свої зусилля на формування малят вміння активно засвоювати знання  і творчо їх використовувати у продуктивній діяльності.

У нашій групі діти ростуть і розвиваються в атмосфері любові та психологічного комфорту.

Хоча в нас група "Гномики"
Не такі вже ми малі
Вмієм їсти,спати, гратись.
А з таким умінням -
Будем швидко підростати -
Світ навколо пізнавати

Завдання:

  • Створити умови для довірливих стосунків кожної дитини з вихователем;
  • Підтримувати і стимулювати пізнавальну активність дітей;
  • Розвивати дитячу уяву, використовуючи казки.

     Ми належним чином оформили предметно-ігрове середовище для навчання і виховання малюків. Діти мають можливість знайомитися, експерементувати з кольором, формою, величиною, особливостями матеріалу. Велика увага приділяється руховій активності дітей. Бо садок — життєвий простір дитини, де вона не готується до життя, а живе.

 Наші групи