Дошкільний навчальний заклад
(ясла - садок)
комбінованого типу №162 "Ведмедик"
 Запорізької міської ради 
Запорізької області
Шановні батьки! Звертаємо вашу увагу, що для влаштування дитини до іншого закладу необхідно оформити нову заявку в електронному реєстрі. Отримати консультацію щодо дій з заявами ви можете за телефоном 226-24-09 по вівторках з 14.00-16.00 та по четвергах з 9.00 до 12.00

 Головна ⇒ Наші групи ⇒ Група "Золота рибка" 

 Група "Золота рибка" гостинно відчиняє свої двері для любих дітей та шановних батьків. Ми – одна велика родина. Для  кожної родини своя дитина – це самий найдорожчий, самий улюблений скарб на землі. А здійснення мрій дитини дуже важливий чинник для батьків. Тож обираючи емблему  «Золота рибка», ми заклали образ дитинства у вигляді золотої рибки, яка височить над хвилями бурхливого життя дорослих на фоні сонця, яке символізує собою життя «Золотої рибки» теплим і затишним.

 Кожна дитина завжди прагне бути поряд з дорослим, відчувати захист та підтримку, ділитися своїми радощами, дитячими досягненнями а іноді і невдачами.  Основним нашим завданням є створення емоційного комфорту та затишку в умовах нашої групи,  відтворення наближеної  моделі сімейних, теплих, довірливих стосунків між дорослими та дітьми.

 

              ПОРТФОЛІО ГРУПИ                              

ВІК ДІТЕЙ: 7 — й рік життя
               

                НАШЕ КРЕДО: Наше гасло і мета,                                                       Наша мрія золота –
                                 Щоб дослідників зростити,

                                 Діток розуму навчити.

 

                                  НАШ ДЕВІЗ: Кожній дитині — світло знань.
                                                   Кожній дитині — світло любові.
                                                                          Віру у силу свою без вагань,
                                              Як запорука щасливої долі!

   Вас вітають:

Вихователь:

Авдалян Тетяна Славівна

Освіта: не повна вища. Стаж роботи: 26 років. 

Категорія: "спеціаліст", звання "вихователь — методист"

Помічник вихователя:
Шевченко Олена Володимірівна

ПРІОРІТЕТНІ ЗАВДАННЯ: збереження здоров’я кожної дитини та її всебічний розвиток.

     Дитинство – період народження і становлення особистості з її майбутніми духовними і моральними цінностями, період пізнання соціуму і її величності Людини; відкриття дитиною царини Життя на планеті Земля у всьому його розмаїтті, з усіма його позитивними і негативними проявами; це перші кроки навчання; це жадоба знань, це перші радощі, перші розчарування і перші сльози… це, нарешті, фундамент становлення громадянина і патріота своєї країни.

     Дитинство – це ціла самостійна Країна, імперія, особливий дитячий світ, у якому живуть діти своїм дитячим життям, своїми поняттями про Добро, Зло, Честь і Безчестя, людську гідність. У дітей свої критерії краси, в них своє вимірювання часу: в роки дитинства день видається роком, а рік – вічністю.

Вважаю, що саме цей “дитячий вік” ми, дорослі, повинні зробити найвищою цінністю нашого життя, стати на певний час “дитиною”, перевтілитися в її образ життя, щоб надалі виховувати і навчати дитину з мудрістю дорослого життя. Отже, від того, яке було дитинство, хто вів дитину за руку в дитячі роки, що ввійшло до її розуму й серця з довкілля, з чинних програм її виховання, навчання і розвитку, від цього значною мірою залежить, якою людиною стане сьогоднішній дошкільник.

 

ДНЗ №4 "Вишенька" - Батькам майбутніх першокласників

 

Презентація "Поради батькам майбутніх першокласників" 1 клас НУШ