Дошкільний навчальний заклад
(ясла - садок)
комбінованого типу №162 "Ведмедик"
 Запорізької міської ради 
Запорізької області
Шановні батьки! Звертаємо вашу увагу, що для влаштування дитини до іншого закладу необхідно оформити нову заявку в електронному реєстрі. Отримати консультацію щодо дій з заявами ви можете за телефоном 226-24-09 по вівторках з 14.00-16.00 та по четвергах з 9.00 до 12.00

 Головна ⇒ Наші групи ⇒ Група "Ромашка"


 КДНЗ я/с №2 "Буратіно" - "Ромашка"

Наша маленька дитяча країна,
з радістю йде сюди кожна дитина
Сто голосів, сто маленьких я —
це "Ромашка" — група моя!

 

   В групі «Ромашка» ми вчимося правильній мові, навчаємося, граємося, творчо мислимо, розвиваємо фантазію, наповнюємо життя дітей цікавими іграми. Заняття в нашій групі дають змогу дітям навчитися сконцентровувати увагу, стимулювати розвиток пам’яті, знайомити дітей з різними поняттями, удосконалювати дрібну моторику рук, точні рухи пальців, достатньо розвинути окомір, діти отримують психологічну підготовку до школи. Поступово дитина стає більш посидючою і старанною, витриманою і цілеспрямованою, самокритичною і виявляє інтерес до навчання — саме такими якостями повинен володіти майбутній першокласник.
    Намагаємось зробити так, щоб дитина не тільки уміла слухати, а й чути, планувати свій день, розвивати образне і логічне мислення. Ми допомагаємо дитині знайти інтерес до занять, розвиваємо уяву, фантазію та творчі здібності,  поступово розвиваючи у дитині бажання вчитися і отримувати нові знання. Ми з повагою ставимося до кожної дитини її вподобань, адже в нашій групі панує атмосфера тепла та довіри, постійного інтересу. Оточують малюків жваві, яскраві, хвилюючі стосунки, активні дії зі словами, музикою, художньою діяльністю, фізкультурними вправами, казкою, грою.Ми  ромашечки  маленькі,

Ось такі всі  чепурненькі

Вже прийшли в дитячий сад

Всі науки пізнавать

Ромашка — це проста і ніжна квіточка, яка росте усюди: у садочках, у парках та на городі. Навіть інколи зненацька з'явиться посеред шумної міської вулиці, нагадавши перехожим про красу природи.
Кругла серединка квіточки радує око яскраво-жовтим кольором. А прямі пелюстки, які оточують її по колу,біленькі та ніжні-ніжні.
Ромашка, неначе маленьке сонечко, вбране у білі шати, усміхається до всіх навкруги.
Скромна ромашка є щедрою. Вона лікує людей від багатьох хвороб, дарує солодкий нектар. А також наповнює навколишній світ радістю життя!
Так і наші дітки, яких у групі 14, ростуть допитливими і хочуть все знати та вміти. А ми, дорослі, виховуємо так, щоб у кожному дитячому серці залишитивогник пізнання, мислення і добра.

В групі дітям затишно й комфортно, вони почувають себе, як вдома. ВАС ВІТАЮТЬ

Вихователі: Глазун Анжела Анатоліївна, освіта вища, стаж роботи 31 рік, спеціаліст I  категорії.

Вчитель — логопед: Герасимович Валентина Іванівна,  спеціаліст I  категорії.

Помічник вихователя: Ткаченко Дар'яМиколаївнаПортфоліо групи

ВІК ДІТЕЙ: 6-й рік життя                                    

   НАШ ДЕВІЗ:
      Улітку, наче в казці,
     В садочку і у полі, 
     Цвітуть прекрасні квіти,
     Як подарунок долі.
     В куточку ось дзвіночки
     Гарненькі, наче пташки,
     Ростуть собі тихенько
     Білесенькі ромашки.

Колектив   працює під гаслом:

              Будь обережний!

              Не помились!

              Не нашкодь!

              Будь надією для

                           дитини!

              Знай, чого прагнеш!

              Постійно шукай у дитини скарб у душі!

Наші групи