Заклад дошкільної освіти
(ясла - садок)
комбінованого типу №162 "Ведмедик"
 Запорізької міської ради 
 
Шановні батьки! З 1 вересня 2022 року освітній процес у закладі дошкільної освіти здійснюється у дистанційному режимі. Заняття проводяться в онлайн-режимі на платформі ZOOM (посилання розміщуються у батьківських Viber-групах), на сайті ЗДО «Дистанційна освіта»,

Головна ⇒  Новини

14.03.2023 рік

Сьогодні в закладі відбувся тренінг для педагогів на тему:

«Стрес: як педагогам не виснажитись через війну».

Педагогам була надана інформація про стрес, його причини та ознаки, а також рекомендації щодо покращення стану та вправи, котрі спрямовані на зняття емоційної та поведінкової скутості.

   

   

 

13.03.2023 рік

     В закладі дошкільної освіти  відбулася педагогічна рада:

«Створення інформаційно-розвивального середовища, як провідний засіб формування ключових компетентностей здобувачів освіти».

     Під час педагогічної ради педагоги були нагороджені грамотами за участь у створенні сенсо-моторних осередків для дітей. Було презентовано відео-презентацію «Народні символи України», а також відеоказки про музичні інструменти для реалазації пріорітетного завдання щодо створення інформаційно-візуалізаційного середовища.

 

     

   

10.03.2023 рік

Презентація на тему "10 березня - День Державного гімну України" | . Виховна робота

Сьогодні в Україні відзначається День державного гімну — саме 10 березня 1865 року в польському Перемишлі вперше прозвучав твір композитора Михайла Вербицького на слова поета Павла Чубинського «Ще не вмерла Україна»

Колектив ЗДО комбінованого типу № 162 ЗМР відмітив свято, заспівавши разом Гімн України.

 

 

09.03.2023 рік

Презентація " Тарас Шевченко - поет і художник українського народу" 1- 2 клас НУШ | Презентація. НУШ

9 березня Україна відзначає 209-й день народження Т.Г. Шевченка. Спадщина митця, який рагнув людської свободи в Україні, стала непорушною базою нашої нації та буде такою для усіх майбутніх поколінь.

Вихованці нашого закладу підготували малюнки та вірші до доня народження Тараса Григоровича Шевченка.

переглянути

21.02.2023 рік

Сьогодні з педагогами був проведений тренінг на тему:
«Командна взаємодія».
   Педагогам буа запропонована арт-техніка «метафоричний автопортрет», мета якої полягає у визначенні  власних потреб, вправи на командну взаємодію «Вирішення ситуації», «Допоможи мені пізнати себе», «Команда-колектив».
   Також не оминули тему стресостійкості в реаліях сьогодення: педагоги вчилися технікам та вправам для подалання стресуґ. тривожності — це дихальні та тілесні вправи, арттерапія.
   Назавершення педагогам було запропоновано створити арт-колаж «Дерево», метою якого було згуртувати колектив та розкрити кожного учасника тренінгу.